Przekaż 1,5% podatku

PRZEKAŻ ZWIERZAKOM 1,5 PROCENT PODATKU – KRS 0000366266

ROZLICZ PIT ONLINE

  Nazywamy się „Lepszy Świat” bo naszym marzeniem jest stworzenie takiego świata dla zwierząt i środowiska. Od 2010 roku uczymy się jak to robić lepiej i skuteczniej, to nasza pasja, misja i powołanie. Najpierw były psy, bo fundację stworzyli psiarze, potem doszły koty, a z czasem papugi, szczurki, świnki morskie, chomiki, żółwie, aż w końcu dzikie ptaki, jeże i wiewiórki. Jesteśmy właśnie po to, aby pomagać zwierzętom, dbać o środowisko i bioróżnorodność.

  Jako organizacja non-profit działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta i dbać o środowisko potrzebne jest nam Wasze wsparcie, które Was nic nie kosztuje, a nam pomoże nadal realizować misję pomocy dla naszych braci mniejszych i środowiska.

  Przekazane darowizny możesz odliczyć od dochodu przy rozliczeniu PIT (do 6% dochodu rocznego) lub CIT (do 10% dochodu rocznego). W ten sposób nie tylko wspierasz naszą działalność charytatywną, ale i zmniejszasz kwotę podatku do zapłacenia w danym roku.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1,5% należnego podatku w bardzo prosty sposób - wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266.

JAK ROZLICZYĆ PIT ?

Możesz skorzystać z zewnętrznej pomocy i rozliczyć PIT online za pomocą programu PITAX, który pozwala rozliczać programem lub w wygodny sposób online. Możesz również skorzystać z formularzy i rozliczyć PIT samodzielnie, do których linki umieściliśmy poniżej. W razie problemów skorzystaj z naszej pomocy i zadzwoń do nas, pomożemy.

ROZLICZ PIT ONLINE

Formularze PIT:

PIT-37 Rozliczenie na zasadach ogólnych
PIT-36 Rozliczenie na zasadach ogólnych
PIT-38 Dochody kapitałowe
PIT-28 Dochody rozliczane ryczałtowo
PIT-39 Zbycie nieruchomości
PIT-36L Działalność gospodarcza rozliczana liniowo
PIT-OP Oświadczenie w sprawie 1% podatku

JAK WYKORZYSTAMY 1,5 % ?

Bezdomność i głód dotyka miliony zwierząt w Polsce. Staramy się nakarmić, dać dach nad głową i opiekę weterynaryjną jak największej liczbie bezdomnych kotów i psów, a także innym małym zwierzętom domowym i dzikim. Robimy warsztaty dla dzieci w trakcie których uczymy empatii dla zwierząt i dbałości o środowisko. Cały wpływ z 1,5% przeznaczamy na pomoc, nie wydajemy tych pieniędzy na koszty administracyjne, paliwo czy też koszty utrzymania biura i magazynu.

1,5 % przeznaczymy na:

- leczenie i opiekę weterynaryjną, środki wspomagające odporność, środki przeciwko pasożytom, operacje i zabiegi

- zakup leków, karm bytowych i weterynaryjnych

- zakup żwirków oraz wyposażenie kociego domku w naszym przytulisku

- zakup czipów i testów na FIP/Felv

- zakup wyposażenia do budowanego przez nas przytuliska „Marzenie pod psim Azorem”, które będzie bezpiecznym miejscem dla psów, kotów i małych dzikich zwierząt

Im większe będziemy mieli wsparcie finansowe, tym większej ilości zwierząt będziemy mogli pomóc, nakarmić, wyleczyć, zapewnić bezpieczeństwo i znaleźć nowe domy. Jeśli uda nam się dokończyć Przytulisko będzie to miejsce szczególne, wyjątkowe, szczęśliwe, takie, gdzie zwierzęta i ludzie będą mogli wzajemnie sobie pomagać, a dzieci będą miały piękną lekcję edukacji humanitarnej. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie naszej misji i przekazanie nam 1,5 % dla naszych podopiecznych.

Rozlicz się z nami, ze zwierzakami!

ROZLICZ PIT ONLINE

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: