Dzień Bez Futra 25 listopada!

Dzisiaj 25 listopada obchodzimy Dzień Bez Futra! To okazja do refleksji nad naszym wpływem na świat zwierząt. Wybierając styl życia wolny od futer manifestujemy naszą troskę o dobrostan zwierząt i dbamy o planetę, na której wszyscy żyjemy.
 
Zabijanie zwierząt dla futra to okrutny przemysł, który nie tylko sprawia cierpienie niewinnym istotom, ale także ma ogromny wpływ na ekosystemy i nasze środowisko. Proces produkcji futer generuje ogromną ilość odpadów i zanieczyszczeń, a hodowla zwierząt na futro pochłania olbrzymi ilości zasobów wody i energii.
 
Wybierając sztuczne futra i wegańskie materiały pokazujemy, że istnieje sposób na piękno i styl, który nie wymaga krzywdzenia zwierząt. Przyłączmy się do ruchu na rzecz etycznej mody i wspólnie dajmy szansę zwierzętom żyć w zgodzie z naturą.
 

Dzień Bez Futra to doskonała okazja, aby motywować innych do wyborów, które przynoszą pozytywne zmiany. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich istot, które dzielą z nami naszą planetę. 🌍💚 #DzieńBezFutra #EtycznaModa #OchronaZwierząt

 

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: