Mela
Mela Płeć: SukaWiek: 16 lat 3 miesiąceRasa: MieszanaUmaszczenie: Czarne podpalaneSierść: GładkaStatus: Rezydent fundacjiSterylizacja/Kastracja: Tak

Suczka ma problemy z wątrobą, musi być na karmie weterynaryjnej

Mela trafiła do cieszyńskiego schroniska w maju 2017 roku, została znaleziona w Skoczowie. Z uwagi na jej stan zdrowia i dolegliwości wieku starczego po miesiącu została zabrana pod opiekę fundacji i trafiła do naszego domu tymczasowego.

Mela jest przesympatyczną, drobną, małą staruszką, która świetnie dogaduje się z innymi psami a także z naszymi mieszkającymi tam kotami. Jest spokojna, lubi spać w łóżku i wylegiwać się na słońcu w ogrodzie. Do obcych podchodzi troszkę z dystansem, nie od razu potrafi zaufać. To idealna towarzyszka dla starszej osoby.