Ube, uroczy szczeniaczek szuka domu!

Taki uroczy "Kruszynek" trafił pod opiekę fundacji, dostał na imię Ube?
Maluszek to sześciotygodniowy szczeniak, z którego będzie kawał puszystego przytulasa. Nie odstępuje człowieka na krok i prędzej zaśnie na rękach, albo kolanach niż w legowisku. Jest jeszcze bardzo mały i przed nim długa droga jeśli chodzi o naukę załatwiania się tam, gdzie trzeba. Jak typowy szczeniak, ma dwa tryby - zabawy do upadłego i spania. Apetyt mu dopisuje, więc pewnie szybko urośnie, ale jeszcze trudno powiedzieć, jak duży będzie. Teraz bezpieczny, najedzony i wybawiony śpi w domu tymczasowym?
Piesek został odrobaczony, odpchlony i zaczipowany, w przyszłym tygodniu zostanie zaszczepiony i szukamy dla niego cudownego domu? Jeżeli to Ty jesteś tym domem prosimy o kontakt z Fundacją, tel. 782 717 771 (jeśli nie odbieramy prosimy o sms, oddzwonimy).