Spotkanie integracyjne wolontariuszy "Lepszy Świat"

Nie samą pomocą nasi Wolontariusze żyją!!!?
W sobotni wieczór odbyła się długo wyczekiwana impreza integracyjna. ?
Tym razem bawiliśmy się pod hasłem "Karnawał Zwierząt". Jednak atmosfera spotkania była daleka od inspiracji zasięgniętej z klasycznego utworu pod tym samym tytułem...?
W niezwykłej i klimatycznej przestrzeni zaprzyjaźnionego klubu Anielski Młyn bawiliśmy się do naszych ulubionych utworów, a także do muzyki śpiewanej i granej na żywo przez naszych wszechstronnie uzdolnionych wolontariuszy! ?????
Dzięki tradycyjnemu już wsparciu Browar Zamkowy Cieszyn oraz Catering Żarełko mogliśmy zapewnić naszym niezastąpionym Wolontariuszom pyszne, ciepłe posiłki i wyborne zimne napoje,?
Z tego miejsca pragniemy gorąco podziękować za tą pomoc!!!
Naładowani pozytywną energią możemy z radością rozpoczynać kolejny tydzeń, miesiąc, rok nie raz bardzo trudnej, ale też ogromnie satysfakcjonującej pracy na rzecz potrzebujących zwierzaków.
Wszystkich Was, którzy są chętni dołączyć do naszej fantastycznej drużyny zapraszamy do kontaktu! Im nas więcej, tym więcej możemy zdziałać ???