Przedstawiamy Gonie, naszą nową podopieczną!

Oto Gonia. ? Około 5 letnia sunia, która poleca się do adopcji.

Gonia – jaka jest – każdy widzi  urocza i śliczna. ?

? Sunia została znaleziona w październiku 2021 roku w Skoczowie, a dalej przewieziona do Schroniska Azyl w Cieszynie. Schroniskowa rzeczywistość nieco ją stresowała. Co prawda – wychodziła na spacery z wolontariuszami, ale dało się wyczuć, iż pobyt w schroniskowym boksie nie za dobrze na nią działa, dlatego trafiła do domu tymczasowego Fundacji Lepszy Świat, gdzie z lękowej suni przeobraża się w energiczną, kontaktową psicę. Wygląda na to, że wie czego chce! Bardzo lubi spacerować! Na widok smyczy cieszy się całym swoim psim ciałkiem. ? W trakcie schroniskowych spacerów z wolontariuszami początkowo była nieśmiała, ale zachęcona spokojnym tonem głosu, pochwałami, szła krok w krok, obok psiaków, prowadzona przez wolontariuszkę. Nawiązuje kontakt z człowiekiem, słucha.

?Gonia przebywa obecnie w domu tymczasowym w Ustroniu. Osoby potencjalnie zainteresowane adopcją obowiązuje co najmniej jeden spacer zapoznawczy z Gonią oraz wizyta przedadopcyjna. Gonia nie jest polecana do domu z małymi dziećmi. Idealny dla niej byłby dom, w którym mieszkają dorosłe, aktywne osoby, które mają czas i chęci na spacery. ??

?Gonia: suczka, mała, krótkowłosa, w kłębie ma około 35 cm. Znaleziona 23 października 2021 roku w Skoczowie. Numer ewidencyjny: 281/2021. Sunia jest wysterylizowana.

?Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Goni - zadzwoń pod nr 782 717 771 lub 515 261 827, lub wypełnij ankietę, a wtedy my oddzwonimy: https://tiny.pl/71mbq

• z
  • x