Nowa podopieczna Kena

Kena - ta urocza, średniej wielkości sunia trafiła w ostatnich dniach pod opiekę Fundacji Lepszy Świat. Poprzednia właścicielka dokonała zrzeczenia się suni. Poszukujemy więc dla niej nowego domku stałego!

Kena obecnie przebywa w domu tymczasowym wolontariuszki, w Dzięgielowie (koło Cieszyna, 43-400, woj. śląskie). Jak wynika z relacji jej tymczasowej opiekunki Kena jest ułożonym psem, zna podstawowe komendy, uwielbia spacery, potrafi chodzić na smyczy.

W stosunku do dzieci nie wykazuje agresji, jest łagodna i spokojna. Zaakceptowała towarzystwo 5-letniej córeczki swojej tymczasowej opiekunki. Nie jest też psem lękowym. Jest ogromnym żarłokiem.

Kena wielkościowo sięga kolana, ma 8 lat. Jest energiczna, nawiązuje kontakt z człowiekiem. W domu zachowuje czystość, sygnalizuje potrzeby, chęć wyjścia na zewnątrz, od czasu przyjazdu do domu tymczasowego trafiła jej się tylko jedna wpadka. Słucha, podejmuje próby pracy.

W kwestii adopcji Keny, prosimy o kontakt pod nr telefonu 608 889 447, lub wypełnienie ankiety przedadopcyjnej TUTAJ, a wtedy my oddzwonimy.

Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej, konieczności zapoznania się z psem i podpisania umowy adopcyjnej! Zapraszamy do kontaktu i na spacer zapoznawczy z Keną.

  • fd

Wesprzyj działalność Fundacji!

Wspieram co miesiąc:

Wspieram / Siepomaga

Wspieram jednorazowo. Wybierz kwotę wsparcia: