Gryzzli i Bruno - szukają domu tymczasowego!

Pilnie szukamy domów tymczasowych lub stałych dla dwóch przepięknych psów w typie golden retriever. ??

☝️Bruno i Gryzli mają około 5 lat i do tej pory zawsze mieszkały razem. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że ciężko będzie im znaleźć wspólny dom, dlatego dopuszczamy możliwość rozdzielenia.

☝️Psiaki wymagają socjalizacji i nauki m.in. czystości i chodzenia na smyczy. Nie mieszkały w domu, nie wychodziły na spacery, smyczy się nie boją jednak nie są do niej przyzwyczajone.

☝️Są łagodne, pogodne, trochę nieufne w stosunku do obcych ludzi, z którymi nie miały zbyt wiele do czynienia.

☝️Akceptują inne psy i koty. ??

☝️Są zaszczepione, zaczipowane i wykastrowane.

Obowiązuje wizyta przedadopcyjna. Więcej informacji pod numerem telefonu Fundacji 782 717 771 (9.00 – 18.00).

?Dla domu tymczasowego zapewniamy karmę, potrzebne akcesoria i opiekę weterynaryjną do czasu znalezienia domu stałego.?

?Jeśli chciałbyś dać dom któremuś z nich, wypełnij ankietę - https://tiny.pl/71mbq - oddzwonimy!

• fg
  • gg