8 nowych psów pod naszą opieką!

Wczoraj pod naszą opiekę trafiło 8 bezpańskich psiaków - 6 szczeniąt i 2 dorosłe suczki, unikając tym samym trafienia do schroniska. ???‍?

Wszystkie psiaki pojechały do naszych domów tymczasowych i już niedługo będą szukały nowych, kochających domów ?

Każdy z nich wymaga jednak odrobaczenia, zaczipowania, zaszczepienia na wściekliznę i choroby zakaźne oraz sterylizacji/kastracji w odpowiednim wieku. ???

Jesteśmy organizacją pozarządową, co oznacza, że pomagamy dzięki Twoim darowiznom, datkom, zbiórkom i akcjom charytatywnym oraz zebranej kwocie z 1% podatku. Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałbyś wspomóc nasze działania, dorzuć symboliczną "dyszkę":

? https://www.ratujemyzwierzaki.pl/lepszyswiat

? ING Bank Śląski, 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319

Możesz również pomóc zostając Wirtualnym Opiekunem jednego z naszych czworonożnych podopiecznych. ?? ?? Więcej informacji uzyskasz tu:

?‍? klaudia@fundacjalepszyswiat.pl

? +48 728 085 366 ( od PON-SB 10.00-18.00)

Za każde wsparcie DZIĘKUJEMY ?

• ff