Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Tosia

Nasi podopieczni » Psy » Tosia

imię: Tosia

płeć: suczka

wiek: 7 lat

rasa: mix

sierść: krótka

umaszczenie: czarna z podpalanym

sterylizacja: tak

szczepienia: tak

stan zdrowia: dobry

krótka historia: trzy lata spędzone w schronisku...szara myszka nikomu nierzucająca się w oczy. Nikt nie zwrócił uwagi na nieśmiałe machanie ogonkiem zza krat...Bezproblemowa, bezkonfliktowa...Do schroniska trafiła nie mając dobrych doświadczeń z człowiekiem. Dopiero tam się nauczyła, że człowiek da jeść i pogłaszcze. Przywiązała się do pracownika i w domu tymczasowym na początku tęskniła.

opis charakteru: spokojna, bezproblemowa. Trochę boi się obcych. Nie za bardzo rozumie co to chodzenie na smyczy, ale dzielnie chodzi. Do opiekunki przekonała się szybko, ale potrzebuje paru dni na nowym miejscu, żeby poczuć się bezpiecznie. Najlepiej czuje się z innym zgodnym psiakiem, kolega pokazał jej wszystkie ,,spady,, w nowym domu, biegają sobie z domu do ogrodu, podczas sesji zdjęciowej podejrzewała, że może się coś niedobrego kroić, bo fotograf to ,,obcy,, Kładła uszka po sobie i czaiła się "na wszelki wypadek".

idealny dom: dom z ogrodem

dzieci: starsze

kot: tak

psy: tak

inne: tak

aktualne miejsce pobytu: dom tymczasowy w Cieszynie

kontakt z wolontariuszem: tel. 662 151 885 , mail: karina.medrala@gmail.com

                                          

Facebook