Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Szczęścia w Nowym Roku!

Aktualności » Szczęścia w Nowym Roku!

2017-12-31 14:12

DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY ROK Z NAMI!

Kończy się kolejny rok naszej wspólnej pracy na rzecz pomocy bezdomnym i pokrzywdzonym zwierzętom. Z tej okazji chcielibyśmy wszystkim tym, którzy są z nami, serdecznie podziękować za pomoc, wsparcie, dobre słowo, życzliwość i zrozumienie. Bardzo dziękujemy Wam za serce jakie dajcie naszym czworonożnym przyjaciołom, za domy które u Was znalazły, za wszelką pomoc jaką przekazaliście podopiecznym fundacji. Za to, że dzielicie się wszystkim co macie, mimo, iż czasem i Wam samym jest przecież ciężko.

W minionym roku wsparliście wiele naszych akcji dla zwierząt, dzięki Wam kilkadziesiąt psów opuściło schronisko i znalazło swoje miejsce na ziemi, i dzięki Waszemu wsparciu udało nam się uratować ponad sto bezdomnych kotów.

Dziękujemy wszystkim za darowizny jakie wpłaciliście na konto fundacji, te jednorazowe i te stałe, za 1%, za karmę, rzeczy dla zwierząt, za organizację zbiórek i za wszystko, co pomogło nam w działalności.

Jesteście wspaniali!:-) Bądźcie nadal z nami w nadchodzącym roku.

Z okazji nadchodzącego 2018 roku życzymy wszystkim Przyjaciołom fundacji wszelkiej pomyślności, szczęścia, wielu powodów do radości, słońca i ciepła na co dzień, a także miłości i dobrej energii wokół Was. Zdrowia i powodzenia dla Was wszystkich i dla Waszych zwierzaków.   

Facebook