Spacery z podopiecznymi schroniska

Aktualności » Spacery z podopiecznymi schroniska

2018-10-21 15:20

Współpracujemy z cieszyńskim schroniskiem od czasu naszego powstania, czyli od 8 lat, jednak tak naprawdę nasz wolontariat tam trwa już 12 lat. Od tego czasu bardzo dużo się w schronisku zmieniło. Teraz przyszedł czas na kolejne dobre zmiany. Wraz z kierownictwem schroniska podjęliśmy decyzję o organizacji grupy wolontariatu fundacji, która zajmie się wyprowadzaniem psiaków ze schroniska na spacery. Będziemy koordynowali i organizowali akcję, tak aby było bezpiecznie i przyjemnie dla psiaków i naszych wolontariuszy. Będziemy mogli lepiej poznać psiaki, zrobić więcej zdjęć w plenerze i jeszcze więcej ogłaszać. Będzie to też świetna okazja aby lepiej się poznać i wspólnie coś zrobić dobrego. Zapraszamy nowych wolontariuszy, osoby chętne do pomocy, rzetelne, systematyczne i mające czas w soboty do współpracy z fundacją.

Dzwońcie lub piszcie, tel. 782 717 771, biuro@fundacjalepszyswiat.pl