Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Ruszyła akcja Tesco „Decydujesz – pomagamy”, prosimy o głosy dla naszych kotów!

Aktualności » Ruszyła akcja Tesco „Decydujesz – pomagamy”, prosimy o głosy dla naszych kotów!

2018-05-07 22:54

Kochani

   Dzisiaj ruszyła akcja Tesco „Decydujesz – pomagamy”. Będzie trwała do 4 czerwca 2018. 

   Nasza fundacja złożyła projekt „Koci zakątek w Cieszynie”, który ma na celu doposażenie naszej cieszyńskiej kociarni oraz zakup trzeciej brakującej lampy bakteriobójczej. Konkurujemy w dwoma innymi projektami. W głosowaniu na nasz projekt biorą udział dwa sklepy Tesco – w Ustroniu i Skoczowie. Nasza gorąca prośba! Gdy robicie zakupy głosujcie na pomoc dla naszych bezdomnych kociaków!!! Wystarczy zrobić zakupy w Tesco na dowolna kwotę, przy kasie dostaniecie żeton, należy go wrzucić w okienko wybranego projektu (jesteśmy w środkowej urnie!!!). Bardzo na Was liczymy, dajcie znać rodzinie i znajomym, możemy dostać 5000 złotych na pomoc dla naszych kotów!

Facebook