Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Rozlicz z nami PIT za 2017 rok !

Aktualności » Rozlicz z nami PIT za 2017 rok !

2017-12-30 14:10

Szanowni przyjaciele zwierząt

W tym roku po raz pierwszy uruchomiliśmy dla Was program do roliczania PIT. Teraz każdy może się rozliczyć w domowym zaciszu, wybierając opcję najwygodniejszą - rozliczenie online lub pobranie na swój komputer druku PIT. Każda osoba rozliczająca się z nami wesprze podopiecznych fundacji swoim 1% podatku. Bardzo serdecznie zachęcamy do wsparcia naszych działań w ten sposób, to nic nie kosztuje, a dla nas to ogromna pomoc! 

Jak to zrobić? Po twarciu strony startowej fundacji pojawia się okienko z programem do rozliczania PIT. Są tam dostępne dwie ikonki: "pobierz program" lub "wypełnij online". klikamy na wybraną wersję i do dzieła:-) Można też kliknąć na ikonę 1% widoczną w prawym górnym rogu strony, która przeniesie nas do zakładki, gdzie także znajdują się ikony programu do rozliczenia PIT.  

Polecamy i życzymy powodzenia w szybkim i bezproblemowym rozliczeniu się za 2017 rok!

Facebook