Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!

Nasza mała kacza podopieczna

Aktualności » Nasza mała kacza podopieczna

2018-05-07 22:19

Nasza nowa fundacyjna podopieczna - kaczuszka krzyżówka.

Malutka została znaleziona w centrum Cieszyna, ledwo uszła z życiem pomiędzy samochodami. Kaczuszka została niestety osierocona. Jest maleńka, ma kilka centymetrów, ale jest bardzo ruchliwa i odważna. Zamieszkała tymczasowo w fundacji, na razie nie poradzi sobie sama na świecie, ale gdy podrośnie zostanie wypuszczona na pobliski staw gdzie będzie mogła zamieszkać.