Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Margo

Podopieczni » Koty » Margo

imię: Margo   
płeć: kotka
wiek: około 6 lat
rasa: europejska
sierść: krótkowłosa

umaszczenie: czarno-biała

sterylizacja/kastracja: tak

stan zdrowia: po leczeniu, zdrowa
szczepienia: jeszcze nie

opis charakteru: Kotka, gdy trafiła pod naszą opiekę była bardzo zaniedbana, wychudzona, i miała wiele zadrapań na skórze. Wiemy, że razem z sześcioma innymi kotami (prawdopodobnie jej dziećmi) mieszkała w domu, gdzie kotami nikt się nie zajmował. Część z nich była półdzika, a Margo jako jedyna była oswojona, lecz trochę bojaźliwa. Kotka jest jeszcze trochę nieufna, ale już daje się drapać za uchem i głaskać, jeżeli ktoś poświęci jej więcej czasu szybko nabierze zaufania. Cieszy się na widok człowieka. Korzysta z kuwety, nie bałagani.

dom: niewychodzący lub wychodzący

dzieci: tak

koty: tak

psy:  tak

inne: (…)

obecnie przebywa: dom tymczasowy w Ustroniu

kontakt w sprawie adopcji: Kasia, tel. 782 71 77 71

Facebook