Kotinka

sterylizacja: tak
szczepienia: tak
stan zdrowia: b.dobry
krótka historia:  kotka była dokarmiana przez dobrych ludzi gdy straciła swojego człowieka, źle znosiła samotność, została zgłoszona do Fundacji przez ludzi dobrej woli
opis charakteru: kotka potrzebuje kilku dni na zaklimatyzowanie się, już powoli zaczyna sie łasić do wyciągniętej
ręki, przytulać, pięknie korzysta z kuwety, mruczy do człowieka
idealny dom: dom z ogrodem, człowiek, który da jej parę dni na zaklimatyzowanie się i zaufanie nowej rodzinie, po miesiącu może wychodzić na zewnątrz.
dzieci: nie
koty:  tak
psy: boi się, ale nie atakuje, raczej zejdzie psu z drogi

aktualne miejsce pobytu: dom tymczasowy w Cieszynie