Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Kalendarze 2018 z psiakami i kotami!

Aktualności » Kalendarze 2018 z psiakami i kotami!

2017-12-05 21:40

Uwaga! Już wkrótce do kupienia będą fundacyjne cegiełki – kalendarze!

  W tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego i dla kociarzy i dla psiarzy!:-) Do wyboru będą dwa rodzaje: kalendarz z naszymi kocimi i psimi podopiecznymi. Projekty kalendarzy zostały wykonane przez jedną z naszych wolontariuszek, a ich bohaterowie to nasi czworonożni przyjaciele szukający swoich domów i rodzin.

   Nie mamy jeszcze ustalonej ostatecznej ceny sprzedaży cegiełek. Pilnie szukamy firm – darczyńców, którzy wspomogą nas w druku, w zamian za umieszczenie informacji w formie logo firmy o wsparciu dla fundacji. Jeżeli ktoś zechciałby pomóc prosimy o kontakt 782 717 771, biuro@fundacjalepszyswiat.pl

Premiera kalendarzy jeszcze przed świętami! Jeżeli już teraz ktoś zechciałby zamówić kalendarzową cegiełkę zapraszamy poprzez adres e-mail do rezerwacji, cena na pewno nie przekroczy 30 złotych za 1 cegiełkę. 

Facebook