Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Gacuś i Marzanka

Nasi podopieczni » Koty » Gacuś i Marzanka

imię: Gacuś i Marzanka (razem lub osobno)
płeć: kotka i kocurek
wiek: 1,5 roku
rasa: europejska
sierść: krótka
umaszczenie: kotka szara pręgowana, kocurek biało - czarny
sterylizacja: tak
szczepienia: nie
stan zdrowia: bardzo dobry
krótka historia:  koteczka i kocurek najprawdopodobniej zostali przez kogoś wyrzuceni, długo dobrzy ludzie dokarmiali je przy jednej z głównych cieszyńskich dróg, w końcu zlitowała się nad nimi dobra duszyczka i zabrała do siebie.
opis charakteru: kociaki można zaadoptować osobno, nie są rodzeństwem, kocurek jest bardzo towarzyski, korzysta z kuwety, uwielbia towarzystwo człowieka, koteczka jest grzeczna i spokojna. Może być super przytulasem, ale trzeba jeszcze nad nią popracować. Kicia dobrze czuje się w bloku, kuwetuje, jest czysta i nie sprawia żadnych problemów.

idealny dom: dom wychodzący lub niewychodzący
dzieci: tak
koty:  tak
psy: tak

aktualne miejsce pobytu: dom tymczasowy w Cieszynie

kontakt z wolontariuszem: Ewa 782 727 152, Martyna 602 281 820

Facebook