Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Bela zamieszkała w domowym hoteliku

Aktualności » Bela zamieszkała w domowym hoteliku

2018-02-19 11:34

  Bela jest już zdrowa, wszystko ładnie pogojone (na tyle, na ile było to możliwe), dostała zielone światło i w sobotę pojechała do domowego hoteliku:-) Pierwsze godziny to był czas na zapoznanie się z miejscem, ogrodem, domem oraz nowym kolegą, Czerkiem, także naszym podopiecznym. Bela i Czerk od razu się zaprzyjaźnili. Bela ładnie chodzi na smyczy, ale nie za bardzo chciała wracać do domu po zwiedzaniu ogrodu. Bela w swoim "starym" domu była psem podwórkowym, wcześniej, przed adopcją zapewne także i narazie niepewnie czuje się "na salonach". Na razie w domu najbardziej lubi leżeć na wycieraczce przy drzwiach wejściowych. Był też mniej przyjemny, aczkolwiek po schronisku niezbędny punkt programu, czyli porządna kąpiel. Szczególnej euforii nie stwierdzono, z oporami bo z oporami ale jakoś poszło.

   Bela wszystkim dziękuje za to, że może być tam gdzie jest, że ma ciepło i dobrą opiekę. Teraz do szczęścia brakuje jej już tylko nowego własnego dobrego domu, a nam oczywiście skazania jej oprawcy. Dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili pieniądze na pomoc dla Beli zarówno przez nasze konto jak i przez "Się pomaga"! Jesteście fantastyczni!:-)

  Bela spokojnie przespała pierwszą noc. Nie chce jednak spać w swoim legowisku, woli wycieraczkę przy drzwiach, co troszkę utrudnia funkcjonowanie, zwłaszcza, że za kazdym razem gdy drzwi się otwierają chciałaby wychodzić do ogródka. Wygląda na to, że całe życie była psem podwórkowym, i musi się przyzwyczaić do nowych warunków.

Facebook