Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

1%, dziękujemy za Wasze wsparcie!

Aktualności » 1%, dziękujemy za Wasze wsparcie!

2017-09-05 11:45

Dzięki Wam, Waszemu wsparciu, Waszemu wielkiemu sercu, Waszej dobroci i miłości do naszych podopiecznych w tym roku udało nam się zebrać  71.121.30 złotych przekazanych z 1% Waszego podatku.

 

Jesteśmy Wam ogromnie ogromnie wdzięczni, że tak licznie wsparliście nas w naszych działaniach i pracy, za to, że tak bardzo pomagacie nam pomagać. Bez Was nie dalibyśmy rady.

Serdecznie i z całego serca dziękujemy za Waszą przyjaźń i wiarę w to, że wspólnie zrobimy więcej.

 

Dziękujemy za to, że pamiętacie o naszych zwierzakach!  

Facebook